Top

Youtube Reklamları

Youtube Reklamları

YouTube’daki Görüntülü Reklamlar
YouTube Reklam Görüntüleme Reklamları, daha büyük Google Görüntülü Reklam Ağı’nda bulunur. Görüntülü reklamlar, reklamlarınızın alakalı YouTube videolarının yanında veya YouTube videolarında pop-up olarak görünmesini sağlar.

Standart Banner Reklamı – Bunlar standart banner reklamlar ve zengin medya reklamları olarak sunulan normal Google Görüntülü Reklamları gibidir. Bu banner reklamlarının görünmesini istediğiniz yeri belirtmek için konu kategorilerini ve anahtar kelimeleri kullanabilirsiniz. Gözü tutacak parlak, renkli görüntüler en iyi uygulamadır.
Video İçi Yer Paylaşımlı Reklamlar – Video içi yer paylaşımlı reklamlar, seçili sorgular tarafından hedeflenen, içeriğe dayalı olarak hedeflenmiş mevcut videolarda pop-up olarak görünür. Video içi reklamlar içindeki hedef URL’ler, YouTube’un dışındaki yerlere gidebilir.
YouTube Görüntülü Reklamları
Video içi reklam ve banner reklamı sağa

Kişisel YouTube izleme deneyimlerimde, pop-up reklamları inanılmaz rahatsız edici buluyorum. Ancak, hemen X-out olsalar bile görmezden gelmenin imkansız olduğunu inkar etmiyorlar. Kenar çubuğundaki banner reklamlar daha kolay gözden kaçabilir.

İletişim
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.