Top

Başlangıç Hikayemiz

Web Tasarımı, Seo Hizmetleri ve Arama Motorları Döngüleri İçinde Yer Almak ve Aldırmak Profesyonellik İsteyen ve Disiplinli Çalışma Gerektiren Bir İştir.

2001 Yılında üniversite yıllarında tek kişi ile faaliyete başlayan firmamız şuanda bir çok çalışanı ve uzmanlık alanlarıyla sizlere hizmet vermektedir. İlk yıllarda yaşadığımız tecrübeler ile dijital ortamlardaki becerilerimizi sınayıp neler yapabileceğimizi kanıtladıktan sonra gün geçtikçe ekibimizi büyüterek dijital platformlarda faaliyet göstermeye başladık. Web tasarımı, Google Partner’lik ile Google reklamları, mobil uygulamalar,SEO hizmetleri (Search Engine Optimization), SEM hizmetleri(Search Engine Marketing), ASO hizmetleri ( Application Store Optimizasyonu )hizmetlerini sunarken her gün yeni bilgiler ve eğitimler ile kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Yazılım ve geliştirme alanlarında firma olarak Açık Kaynak Kod ( open source code ) kullanmakla beraber , sıfırdan kendi kodlarımızıda yazarak hizmet vermekteyiz. Arama motorları ve dijital platformlardaki diğer botlar ve programlar, programlama algoritmalarının gereği orjinal içerik ve yazılımlara her zaman öncelik tanımıştır. Firmamız bu bilginin doğrultusunda müşterilerine orjinal içerik üretmeye, pazarlama stratejilerini bu bağlanma oluşturmaya özen göstermektedir.

Google Reklamları

Dijital Platformda Reklam veren bazı müşterilerimiz bizlerle çalışmadan önce reklamlarını çok ciddi rakamlar ödüyorlardı. Bunun sebebi ise her dijital platformda reklamınız dönüyor ve o kadar çok “müşteri olamayacak” kişiye ulaşıyorsunuz ki reklamlarınızdan geri dönüş alamıyorsunuz. Webtiko müşteri potansiyel sahibi olacak kriterleri belirler doğru anahtar kelime ile doğru kişilere ulaşmanızı sağlar.

Sizde Google Premier Partnerlik Avantajlarını Yaşamak İstiyorsanız Buraya Tıklayın

Müşteri Yorumları

2001 Yılından beri verdiğimiz hizmetlerde bir çok kuruma şirkete veya kişilere web tasarımı, seo çalışması, kurumsal kimlik çalışması, yazılım danışmanlığı, android ve ios uygulamalar ve farklı gelir kaynakları projelendirilmiş hazırlanmış ve çalışır halde sunulmuştur.

q
Orhan Bey
Autowax

Yaptırdığım Web Tasarımı ve Google Adwork Optimizasyonu ile birlikte reklamlara daha az ödeyerek daha iyi sonuçlar elde ettik.

q
İnan Bey
Delta Kanal

Webtiko'nun kurduğu sistemi dönemsel olarak başka şehirlerde uygulayarak şirketimizin hizmet verdiği şehrin, dışında da hizmet verip karlılık oranımızı çok arttırdık.

q
Zeynep Hanım
Dodo Tasarım

"Endüstriyel Tasarım" yaptığımız için web tasarımı bizim için çok önemliydi.Bizi yansıtan web sitesi için Webtiko 'ya teşekkür ederim.

q
Murat Bey
Utem Planlama

Müşterilerimizi belediyeler oluşturur. Her belediye için kolay bulunur olmamız lazım. Müşteri sayımız arttı daha bulunur olduk.

Webtiko Haberler

Webtiko İnternet Hizmetleri ile ilgili güncel haberler

    No posts were found.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.