Top
Google Adwords

Nedir

Google Adwords İle belirli bir ücret karşılığında firmanınızın reklamlarını daha geniş kitlelere ulaştırın. Google'da sizi arayanlara daha çabuk ulaşın..

google-adwords
p
p
q

Hedef Kitlenize Dolaysız Ulaşın

Hedef kitleniz seçerek ve belirlenen kampanyalar ile müşterilerinize ulaşım sağlayarak potansiyel müşterilerinze ulaşabilirsiniz. Adwords uzmanlarımız tarafından ayarlanan reklamlarınız ile paranız boşa gitmeyecek.

Gerçek Zamanlı Analiz

Doğru yapılan analizler ışığında hangi kampanyalarınız seçerek reklamlarınızı açıp işletmenize müşeteri çekmenizi sağlıyoruz.

Google Reklam Verme

Arama pazarlaması dünyasında yeniyseniz veya yalnızca belirli sözcüklerin ve araçların dijital olarak açık bir şekilde İngilizce açıklamasını istiyorsanız, doğru yere geldiniz.

Burada google reklam ankara‘da (eskiden Google AdWords olarak da bilinir) bakıyoruz: Google’ın, web siteniz için arama sonuçlarını, bunun için ödeme yaparak bir arama motoru sonuç sayfasına (SERP) yerleştirmesini sağlayan kendi reklamcılık hizmeti.

Yeni sitenizin sıralamada organik olarak ilerlemesini beklemenize gerek yok. Ücretli aramayı kullanarak anında sonuçları görebilirsiniz ve bu düşündüğünüz kadar kullanması zor veya pahalı değil.

Ücretli arama, bir arama motorunun listeleri içinde reklam vermek için kullandığımız terimdir. Bunlar normalde bir SERP’in tepesinde veya yanında görünür ve gittikçe daha fazla organik sonuç gibi görünürler. Şu anda Google, üzerlerine küçük bir yeşil ‘Reklam’ etiketi yerleştirmiştir.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu “metin reklamlar”, dijital satış hunisinin araştırma ve satın alma aşamasında olan kullanıcıları yakalamak için mükemmel bir fırsattır. Metin reklamlar, site URL’sinin yanında küçük bir “Reklam” etiketi ile işaretlenir.

Google Görüntülü Reklam Ağı farklı şekilde çalışır. Çevrimiçi olarak bir ürün veya hizmeti çevrimiçi olarak arayan kullanıcılara reklam göstermek yerine, hedefinizin olacağını düşündüğünüz web sitelerine “görüntülü reklamlar” veya “afiş reklamlar” yerleştirilir.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.