Top

Ankara Seo Hizmetleri

Seo(Search Engine Optimization), türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu demektir, ne anlama geliğini yazacak olursak arama motoru optimizasyonu, arama motorlarında belirli çalışamlar yapılarak müşterilenize diğer firmalardan daha ön sıralarda çıkmanızı sağlayacak bir uygulamadır. Bu sayede rakip firmaların bir kaç adım önünde olabilirsiniz. Peki size getirisi ne mi? Arama motorlarında müşteri potansiyeli olabilecek kişilerin veya firmaların ilk 3 sayfadan sonrasında sizleri aramaktan vazgeçtiği gerçeğini kabul edersek ilk 2 veya 3 sayfada sizlerinde sıralamada olabilmesini sağlayarak müşterilerinizin ayağınıza getirilmesidir.

Arama motorlarında ön sayfalarda çıkmanız için yapılabilecek çalışmalar tek yönlü ve basit değildir. Kompleks ve planlı olarak işlemesi gerekmektedir. Bununla beraber uzman bir ekip işidir. Hedef kitlenin belirlenmesinden, anahtar kelime analizi sitenizi için yapılacak detaylı çalışmaları bizlerin yapması çok daha doğru ve sonuç getirir olacaktır.

Firmamız aynı zaman müşterilerine Adwords hizmetide vermektedir. Peki nedir bu Google Adwords hizmeti? Adwords hizmeti websitenizin belirli bir ücret karşılığında reklam hizmetiyle ön sayfada ve diğer kullanıcılara diğer site sahiplerini reklam alanlarında gösterilmesidir. Daha detaylı söylecek olursak seo ile sayfanız öne çıkarılırsa bu organic olarak yani belli çalışmalar yaparak ön sayfalara taşınmasıdır, Adwords hizmeti ise rekabete bağlı olarak belirlenen kelime fiyatlarına göre sizlerin belirli ücret karşılığında önsayfalara taşınmanızdır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.